Behov for lærlinger

En mannlig rørlegger på et kjøkken med notatblokk i hånden

Vi har behov for 700 lærlinger hvert år i Norge. I Rogaland er 60 bedrifter klar til å ta i mot nye lærlinger. Her er en oversikt over hvilke bedrifter som har ledige læreplasser.

Firma: Sted: Faglig leder: Mail: Mobil: Behov for lærlinger:
Aase Rør A/S Sandnes Espen Rasmussen espen@aaseror.no 90673655 2
A.B.RØR  AS Sirevåg Sverre Berge sverre@abror.no 48509780  
Aibel A/S Haugesund Jan Roger Hansen jan.roger.hansen@aibel.com 41208009 1-2
Alfa Energi A/S Vikeså Peter Ekblom post@alfaenergi.no 91759185  
Alfa Rør A/S Stavanger Jasmin Tiro jasmin@alfaror.no 95084600  
Alliance A/S Stavanger Finn T.Vaaland finn@alliance.as 40064040  
AVE systemer AS  Nærbø Danas Vabalas danas@ave.no 46219186  
B. Hodnefjell Stavanger Birger Hodnefjell rorlegger@bhodnefjell.no 93041901  
Baderomspesialisten A/S Stavanger Lill Pedersen lill@baderomspesialisten.net 92655507  
Badeva A/S Kopervik Tor Øivind Østebø tor@badeva.no 92882060 1
Bjelland VVS A/S Haugesund Stein Ove Bjelland steinove@bjellandvvs.no 98289680 0
Bravida A/S  Stavanger Tommy Risa tommy.risa@bravida.no 91671859 4-6
Bryne rør A/S Bryne Tor Haugland tor@bryneror.no  93017340 2
Caverion A/S Haugesund Geir Egil Eikevik geir.e.eikevik@caverion.com 97006838  
Caverion A/S Sandnes Bjørn K. Olsen bjorn.k.olsen@caverion.com  91170838  
Centrum Rør A/S Stavanger Hans Petter Sandanger hans.petter@centrum-ror.no 98257242  
DNF A/S Orstad Bjørn Kjetil Frøiland bjorn.kjetil.froiland@dnf.no 98244160  
Eiwa A/S Haugesund Daniel Eik daniel@eiwa.no 97970997  
Finn Midbøe A/S Stavanger Kjetil Fjeld kjetil.fjeld@finnmidboe.no  98242448 4-5
Finnøy rør A/S Finnøy Jon Landa jon@finnoy-ror.no  98260861 1
Forus rør A/S Sandnes Åge Hanstvedt aage.hanstvedt@forus-ror.no  92829490 2-3
Førre Rør A/S Førre Eirik Skogland eirik@forreror.no 90757292  
Galta Rør A/S Mosterøy Arild Galta galtaror@gmail.com 48200148  
Gunnar Larsen A/S Sandnes Geir Vølstad geir@glarsen.no  40413752 0
H2 rør A/S Randaberg Jan Jacobsen post@h2ror.no 41321952  
Halland & Fosse A/S Sveio Kristian Halland kristian@halland-fosse.no  47677690 1
Hatlevik rør A/S Fitjar Stian Hatlevik stian@hatlevikror.no 90870650  
Heiane røyr AS Stord Kjell Inge Engevik kjellinge@r-e.no  45493356  
Hellevik VVS A/S Sandnes Morten Hegreberg morten@hellevikvvs.no 91651771 2
Hervik Rør AS Hervik Erik Hervik erik@hervik.no  48017960  
Idland VVS AS  Hommersåk  Tore Idland firmapost@idlandvvs.no 47927700  
Ivan & Kjetil Rør AS Stavanger Sverre Olsen sverre@ikror.no 95199959  
Johansen Rør AS Skånevik  Jan Audun Johansen   jan.audun@johansen-ror.no 47454001  
Kalle og Kjetils Rør A/S Stavanger Karl.M.Marthinsen firmapost@kkror.no 91657550  
Karmøy Rørteknikk A/S Avaldsnes Rolf Vea Hansen rolf@karmoyrorteknikk.no 48082015 2
Karsten Bjelland Aksdal        
Lima Rør A/S Ålgård Knut Lima klima@limaror.no 99258938  
Lithun Rørservice Stavanger Frode Lithun lithun@vvseksperten.no 95521460  
Myhre rør A/S Stavanger Ragnvald Myhre firmapost@myhre-ror.no  90057419  
Mæland rør A/S Vigrestad Bjørg Helen Mæland bho@malandror.no 98213600  
NOA VVS Stord Rune Ness rune@noavvs.no 99515577  
Norfloor Frøland flis & bad A/S Haugesund Jonas Frøland bad@froeland.no 41607472  
Nærbø rør og Elektro A/S Nærbø Joar Reiestad jr@nre.no 93019412 4
Orstad Rør A/S Klepp Leif Morten Håland leif@orstadror.no  90182398  
Osv. Sivertsen A/S Stavanger Svein Sivertsen svein@osv-sivertsen.no 95109384 2-3
Ove`s Rør & Mek A/S Helleland Ove Eikestein post@ovesror.no  95888308 0
Pro-Rør Bømlo Anders Martin Helle post@pro-ror.no 40403681  
PS Håland Rør A/S Bryne Per Sigve Håland persh@ps-h.no 98299230  
Ragnar Svensen A/S Stavanger Tor Østerhus tor@ragnar-svensen.no 93206828 2
Reyrr A/S Sandnes Njål Berge nb@reyrr.no 99570100 3
RM VVS   AS  Stavanger  Rune Watson rune@rmvvs.no 91875057  
Ryfylke Rør A/S Sand Jan Ove Støle janove@ryfylkeror.no 46814809  
Rør Comfort A/S Stavanger Eric L. Bjelland post@rorcomfort.no 99519030 1
Rør & Handverk Service Stord Anders Bjørk anders@rhs.as 98215593 1-2
Rørlegger Nils Torgrimsen AS Ølen Bjarte  Torgrimsen bjarte@ntorgrimsen.no 98246986  
Rørlegger Geir Sirnes A/S Haugesund Morten Sollesnes morten@geir-sirnes.no 40806079 1-2
Rørlegger Haraldseid A/S Skjold Knut Inge Haraldseid knut.inge@rorharaldseid.no 90784465 0
Rørlegger Inge Waaga Haugesund Inge Waaga inge@ingevaaga.no 97188562  
Rørlegger Torgersen avd Kokaas Rør Jørpeland May Bente May.bente@kokaas.no 90057419 1
Rørlegger Torgersen  Sandnes Arne G Torgersen arne@rorleggertorgersen.no  92234321  
Rørleggerfirma Stølsvik A/S Stavanger John Ivar Stølsvik firmapost@stolsvikvvs.no 90540852  
Rørleggerfirma Sunde  Madla Ben Gaute Sunde ben@rorleggersunde.no 90035999 1-2
Rørl.mester Edvard Tjøstheim Rennesøy Edvard Tjøstheim edv@gassrormester.no 97144822  
Rørleggermester Olsen  Torvestad Espen M. Olsen post@rorleggermesterolsen.no  91828080  
Rørscervice A/S Stavanger Gisle Vangberg gisle@ror-service.no  45619283  
S. O. Lund Åkrehamn Ole Lund faktura@so-lund.no 91849451  
Sandnes VVS Sandnes Sten Børge Larsen post@sandnesvvs.no 91306868  
Sandven & Aase A/S Kleppe Rune Aase post@sandven-aase.no 98291520  
Sauda Rørhandel Sauda Jan Erik Rasmussen sauda-rh@online.no 90795088  
Sauda Varme & Bad A/S Sauda Ole Reidar Ljung ole@saudavarmeogbad.no 97955484  
Scan vvs A/S Sandnes Harald Jansen harald@scanvvs.com 95410508 2
Selebø Rørservice A/S Sokndal Thomas Omlid post@seleboror.no 95870948  
Sig.Halvorsen A/S Sandnes Stig Hølland Stig.Holland@sig-halvorsen.no 46545579 20-30
Sig.Halvorsen A/S Tau Arve Wathne Arve.Wathne@sig-halvorsen.no 98267746  
Sig.Halvorsen A/S Egersund Sven Erik hetland Sven-Erik.Hetland@sig-halvorsen.no 98267602  
Sig.Halvorsen A/S Bryne Frode Horpestad Frode.Horpestad@sig-halvorsen.no 98267737  
Sig.Halvorsen A/S  Haugesund  Ståle Hetland stale.hetland@sig-halvorsen.no 98267602  
Sigmund Lothe A/S Sola Rolf Winum rolf@lothe.com 92605521  
Simex Rør A/S Stavanger Johnny Skjæveland jos@simex.no 47929930  
Solheim Rør A/S Fitjar Gabriel Solheim gabriel@solheimror.no  91765151  
Steinnes VVS Finnøy Anders Steinnes anders@steinnesvvs.no  97192214 1
Stord Rørleggerforretning AS  Stord  Arild Haukanes arild.haukanes@aritech.as 95883393  
Strand rør a.s Jørpeland Arne Johannson post@strandror.no 51747622  
Suldal VVS A/S Suldal Pål Erik Jelsa Landsnes post@suldalvvs.no 48100421  
Sundvor VVS  A/S Sandnes Jarle Sundvor  jarle@sundvor-vvs.no 48128016  
Team VVS A/S Sola Leif Nyback leif.nyback@team-vvs.no  98246180  
Teca AS Stord Jan Erik Dahl jan.erik.dahl@teca.no 95818208  
Teknisk Bureau A/S Haugesund Arild Vikshåland arild.vikshaland@tekb.no 90512489 1-2
Teknisk Bureau A/S Stavanger Daniel Osberg daniel.osberg@tekb.no  90865344 1-2
Teqva Haugesund Haugesund Alf Kristian K

alf.kristian.kvalevag@teqva.no

90629596   
Tor G.Thuestad Drift A/S Sveio Ronny Gustavson ronny@thuestadror.no 91689777  
Tindeland Rør Haugesund Roar Tindeland tindelandror@live.no 91849073 1
Tratec A/S Flekkefjord Jonny Husebø jonny.husebo@tratec.no 48265900  
Vaco Rør AS  Sandnes Egil Skjæveland egil@vacoror.no 48315818  
Vedavågen rør A/S Vedavågen Sverre Vedøy sverre@vedavagenror.no 95931132 1-2
Viva VVS  AS  Tananger  Karsten Helgeland post@vivavvs.no  48517123 0
VoldenTollefsen A/S Egersund/ Sokndal Bjarte Bjelkarøy bjarte@vtror.no 40414966  
VVS Bømlo A/S Bømlo Terje Sørensen terje@vvsbomlo.no 40401394